Kdo jsme

Jsme parta lidí, pro které je sport nedílnou součástí života a rádi bychom tento směr nabídli s dětem.
Sportování není jen dřina, díky které můžeme hubnout do plavek, ale má i svůj sociální aspekt. Právě i díky němu vznikají nová a dlouholetá přátelství, která nás mohou obohatit.
Snažíme se kemp pojmout sportovně zážitkovým, aby účastníci odcházeli s pozitivní emocionální vazbou na sport, která je pro udržení si aktivního pohybu v dalších letech důležitá.

Mgr. Veronika Štenclová Ph.D.

Jako pedagog se zaměřuji především na práci s dětmi, mládeží a dospělými vykazující rizikové chování. Již řadu let pracuji jako vychovatelka v dětském domově, současně také jako akademický pracovník na Ostravské univerzitě a na Univerzitě Palackého v Olomouci.
V minulosti jsem působila také jako učitelka na základní škole, jako vychovatelka u dětí s poruchou autistického spektra a vykonávala jsem dobrovolnickou činnost v rámci mentoringových programů, zaměřených na trávení volného času s dětmi a mládeží.
Ve svém volném čase se věnuji především sportu. Nejraději provozuji vysokohorskou turistiku, miluji běh, hudbu, tanec a knihy.

Mgr. Radek Karnufek

Pracuji jako učitel na základní škole v Ostravě, kde učím čtvrtým rokem tělesnou, občanskou výchovu a dějepis. Dále působím jako externí pedagog na Středisku volného času Ostrčilova. V rámci studia na vysoké škole jsem absolvoval řadu škol v přírodě, sportovní kroužky a projektové dny na různých školách v Ostravě. Úspěšně jsem absolvoval zdravotnický kurz na LF OU. Dříve jsem se věnoval vrcholově atletice, v níž jsem získal řadů titulů mistra republiky v bězích na střední tratě. Nyní se sportu věnuji pouze rekreačně, nejraději hraju hokej nebo florbal. Rád pracuji s dětmi a mládeží, mám zkušenosti s příměstskými tábory, které jsou sportovně zaměřené.

Ondřej Šimák

Pracuji jako trenér volejbalu dívek na extraligové úrovni (TJ Ostrava), českého volejbalového svazu a krajské akademie MSK. Zajímám se o vývoj dítěte z pohledu motoriky i psychologie.
Spoluorganizuji volejbalové kempy s různým podtématem v kraji. V mládežnických kategoriích jsem také volejbal hrál. Dnes nepohrdnu žádným pohybem v podobě jakéhokoliv sportu a propadl jsem hře na ukulele.

Partneři

OVA kemp

OVA kemp logo

ikony sociálních sítí